Balıkesir Klima Servisi

BALIKESİR KLİMA SERVİSİ

KLİMA SERVİSİ

Teknik Servis 10 olarak; Balıkesir, Bandırma, Edremit, Ayvalık ve Burhaniye'de her marka ve modelde klimanız için klima servisi ve klima tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman Ekiplerimiz tarafından klima bakımı, klima tamiri, klima kartı tamiri ve klima temizleme işlemleri 1 Yıl İşçilik Garantisi ve Orijinal Yedek Parça kullanımı ile yapılmaktadır. Firmamız, yetkili servis konumunda değildir, faaliyetlerini özel servis olarak sürdürmektedir.

Sebebi ne olursa olsun arıza yapan klimalarınıza haftanın 7 günü 24 saat servis hizmeti sunmaktayız. Arıza yapan klimanız için hemen servisimizi arayabilir, whatsapp üzerinden veya teklif formumuzu doldurarak randevu talep edip bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Adresiniz alınarak arıza kaydınız oluşturulacak ve ekiplerimize derhal bilgi verilerek en kısa sürede sizlere ulaşım sağlanacaktır. Arızalı klimanızı baştan sona kontrol edecek olan teknisyenlerimiz sorun hakkında bilgi ve masraf tutarını belirterek sizin onay vermeniz durumunda bakım, tamir & onarım işleminizi gerçekleştirecektir.

Tüm ayarları, kontrolleri ve bakımları yapılan klimanızla yaz günlerini serin, sorunsuz ve ekonomik geçirebilirsiniz. Unutmayın; bakımı yapılan klima elektriği az harcayarak bütçenize önemli bir tasarruf sağlar. Üstelik bakımlı klimaların arıza açma durumu da önemli ölçüde azalır.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı klima markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz kombi için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerin klima teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen firmamız, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüm ile klima servisi hizmeti alacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız.

KLİMA BAKIMI

Klima Bakımı ilk olarak can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. Klima Bakımında her sene gelip gaz kaçağı veya başka bir sorun var mı kontrol edilir. Klimaların genel kontrolden geçirilmesi, içeriğinin ve parçaların temizlenmesi, gerekli olan ayarların yapılması işlemidir. Her bir klima kullanıcısının mutlaka yılda 1 kez yaptırması gereken bir uygulamadır. Klima Tamircisi olarak alanında deneyimli ekibimiz ile her marka ve modelde klimanız için klima bakımı işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

KLİMA TAMİRİ

Klima Tamiri işlemi arıza durumu ne olursa olsun uzman müdahalesi gerektirmektedir. Klimada meydana gelen arızaların tespitinden tutun da arızaların onarım aşamasına kadar olan uygulamalar uzmanına bırakılmalıdır. Klima Tamircisi olarak alanında uzman ekibimiz tarafından her marka ve modelde klimanız için güvenli ve 1 Yıl İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Garantisi ile klima tamiri hizmeti sunmaktayız.

KLİMA KART TAMİRİ

Klimada elektronik kart tamiri yapılabilir. Fakat bu işlem elektronik kartın arıza durumuna bağlı olarak değişmektedir. Bazı arıza durumlarında kart tamiri mümkün olmaz. Böyle durumlarda kart temin edilebilir ise değişimi yapılmaktadır. Klima Kartı Tamircisi olarak alanında uzman ekibmizle her marka ve modelde kombiniz için klima kart tamiri hizmeti sunmaktayız.

KLİMA TEMİZLEME

Zaman içerisinde filtrelerde meydana gelen toz, pislik ve tortulardan sistemin arındırılması, sağlıklı kullanım sağlanması ve tasarruf yaşanılması amacı ile klima temizleme işleminin uygulanması gerekir. Klima Tamircisi olarak alanında uzman kadromuz ile her marka ve modelde klima için klima temizleme işlemlerinizi profesyonel biçimde gerçekleştirmekteyiz.

KLİMAM SOĞUTMUYOR NE YAPMALIYIM?

  • Klima üzerindeki kontrol lambalarından cihaza elektrik gelip gelmediğini kontrol edin,
  • Varsa Klimanızın ön tarafındaki açma kapama elektrik anahtarlarını açık konuma getiriniz.
  • Klimanızın bağlı olduğu elektrik panosundan sigortası atmış olabilir, kontrol ediniz.
  • Klimanızın enerji giriş kablosunda, gevşeklik olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Klima kondanserinin (sıcak gaz defrost paneli / dış ünite) toz ve yabancı cisimlerden arınmış, hava sirkülasyonuna açık olduğunu kontrol ediniz.
  • Klimanızın arızası ile ilgili bir değişiklik olmadıysa yetkili servisin teknik elemanı cihazı kontrol etmelidir.
  • Klimanın arızası ile ilgili Teknik Servis çağırınız. Klimanız üzerinde; mümkünse kumanda üzerinden değil, direkt iç ünite üzerinden soğutma konumunun (soğutma kontrol düğmesi) açık olup olmadığını kontrol ediniz.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ CİHAZLAR