Balıkesir Tost Makinesi Servisi

BALIKESİR TOST MAKİNESİ SERVİSİ

TOST MAKİNESİ SERVİSİ

Teknik Servis 10 olarak; Balıkesir, Bandırma, Edremit, Ayvalık ve Burhaniye içinde her marka ve modelde tost makineniz için tost makinesi servisi ve tost makinesi tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Uzman Ekiplerimiz tarafından tost makinesi bakımı, tost makinesi tamiri ve tost makinesi kart tamiri işlemleri 1 Yıl İşçilik Garantisi ve Orijinal Yedek Parça kullanımı ile yapılmaktadır. Firmamız, yetkili servis konumunda değildir, faaliyetlerini özel servis olarak sürdürmektedir.

Sebebi ne olursa olsun arıza yapan tost makinenize haftanın 7 günü 24 saat servis hizmeti sunmaktayız. Arıza yapan derin dondurucunuz için hemen servisimizi arayabilir, whatsapp üzerinden veya teklif formumuzu doldurarak randevu talep edip bizimle anında iletişime geçebilirsiniz. Adresiniz alınarak arıza kaydınız oluşturulacak ve ekiplerimize derhal bilgi verilerek en kısa sürede sizlere ulaşım sağlanacaktır. Arızalı tost makinenizi baştan sona kontrol edecek olan teknisyenlerimiz sorun hakkında bilgi ve masraf tutarını belirterek sizin onay vermeniz durumunda tamirat işleminizi gerçekleştirecektir.

Gelişen teknolojileri takip eden uzman personelimiz, farklı tost makinesi markalarının servis çalışmaları için yeterlilik belgesi olan sertifikalara sahiptir. Sahibi olduğunuz tost makinesi için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz. Müşterilerimizin tost makinesi teknik servisi hizmeti alırken kaygılarını, yılların vermiş olduğu tecrübe ile çok iyi bilen firmamız, tüm çalışmasını güven ekseninde gerçekleştirmeye ve en iyi hizmeti sunmaya çalışarak gerçekleştirir. Alacağınız hizmet ile, sorunsuz çalışan ve yaşam konforunuzu kesintiye uğratmayacak biçimde hızlı çözüme ulaşan derin dondurucuya sahip olacağınızı bilmelisiniz. Bu ayrıcalıklı ve kaliteli servis hizmeti için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda da kalmayacaksınız.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ CİHAZLAR